Kto sleduje moju prácu vie, že aj tak trochu (alebo viac) fotím. Nakoľko ale v poslednej dobe nestíham na blog pridávať fotenia, tak ako prezentáciu môjho aktuálneho fotoprofilu dočasne používam svoj Instagram profil @dedinskamat.

Veľmi sa teším, že som mala tú možnosť spolupracovať aj so známymi ľuďmi ako herečka Kristína Tormová, blogerky Lapkinn, Thinush a Rachellkka, fotografka Kristiana Kóňa či byť dvornou fotografkou značky Mamika.

Fotosešn s Dedinskou maťou

Fotenie prebieha zväčša v exteriéri alebo niekde vo vopred dohodnutom interiéri. Na mojich fotkách je každý krásny! Pretože sa počas fotenia viac než na všetky technické parametre zameriavam najmä na atmosféru a pocity ľudí, ktorí mi práve pred objektívom stoja. Trvá to približne 1-2 hodiny čistého času.

Výsledkom vám bude približne 50 fotiek v digitálnej verzii na USB kľúči, plus 20 naj záberov bude vytlačených na kvalitnom fotopapieri v prekrásnom dekoratívnom balení.

Lokalita: Košice a okolie
Vzhľadom na to, že som v prvom rade predovšetkým matka dvoch malých detí cestovanie mimo Košíc u mňa prichádza do úvahy, len vo výnimočných prípadoch.

Cena: 250 EUR

Ak máte záujem o fotenie, neváhajte a napíšte mi. Spolu skúsime všetko vymyslieť a prispôsobiť vašim predstavám!